Warning: mysqli::mysqli(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100214 Library:100310 in /home/nasimkal/domains/nasimkala.com/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7
حفظ حریم شخصی مشتریان

حفظ حریم شخصی

در هنگام ثبت نام و يا ثبت سفارش در سايت فروشگاهي نسيم كالا، در جهت ارائه ي خدمات بهتر، از شما خواسته مي شود تا اطلاعاتي را وارد كنيد. بديهي است فروشگاه نسیم کالا این وظیفه را بر خود ملزم میداند که اطلاعات شخصی کاربران را بصورت کاملاً محرمانه و محفوظ نگهداری نماید و هيچگاه این اطلاعات را در اختيار افراد ثالث و غير مرتبط قرار ندهد . لازم به توضیح است اطلاعات وارد شده تنها براي مقاصد از پيش تعيين شده ي نسيم كالا و به شرح ذيل مورد استفاده قرار خواهند گرفت :
نام و نام خانوادگي (الزامی): به منظور شناسایی مشتری حقیقی و تحويل مرسوله به شخص سفارش دهنده در مقصد (لذا خواهشمندیم از بکارگیری اسامی مستعار، نام شرکت به تنهایی و اینگونه موارد که بیانگر هویت حقیقی شما نمی باشند جداً خودداری نمائید.)
آدرس (الزامی): به منظور ارسال مرسوله به آدرس سفارش دهنده (لذا خواهشمندیم در ثبت دقیق آدرس پستی خود دقت نمائید)
تلفن ثابت (الزامی): به منظور هماهنگي براي تحويل سفارش و پي بردن به صحت موجودیت سفارش دهنده .
تلفن همراه: به منظور اطلاع رساني از وضعيت سفارش و آگاهي از خدمات نسيم كالا
ايميل: به منظور اطلاع رساني از وضعيت سفارش و آگاهي از خدمات نسيم كالا از جمله دریافت فاکتور خرید
همچنین فروشگاه نسیم کالا این حق را برای کاربران و مشتریان گرامی محفوظ میدارد تا به محض دريافت سفارش و در صورت تمایل درخواست نمایند تا اطلاعات تلفن همراه و ايميل مربوطه از حساب كاربري يا سبد خريدشان حذف گردد. اين تعهد نسيم كالا بدين منظور است كه کاربران و مشتریان گرامی اين امكان را در هر زمان داشته باشند تا ديگر اطلاع رساني هاي سایت ما در زمينه ي خدمات ويژه و محصولات جديد را از طريق تلفن همراه و ايميل خود دريافت ننمایند.
ما حق تجزيه و تحليل آي پي ها و اطلاعات كاربران براي شناسايي افراديكه سفارشات غير واقعي ثبت مي كنند و از اين طريق خسارت و زيان به نسيم كالا وارد مي نمايند را (برابر قوانین سایبری کشور) برای خود محفوظ می دانيم. ما مي توانيم آي پي هاي اين عده را در مسير ورود به سايت نسيم كالا مسدود نموده و براي پيشگيري از ايراد خسارت به سايت هاي ديگر، در اين زمينه با ساير فروشگاه هاي اينترنتي نيز همكاري نمائیم. همچنین در صورت تکرار ثبت سفارشات غير واقعي به دليل خسارت وارده به نسيم كالا، مالک آي پي ثبت شده را از طریق مراجع قانونی و پلیس فتا مورد پيگرد قانوني قرار دهیم.
تمام محتواي سايت اعم از متن، لوگو، تصوير، ويدئو و غيره جزئي از اموال نسيم كالا محسوب شده و حق استفاده و نشر تمامي مطالب موجود در سایت انحصاراً متعلق به نسيم كالاست و هرگونه استفاده بدون مجوز كتبي یا بدون درج منبع پيگرد قانوني دارد .
تنها سايت رسمي فروشگاه اينترنتي نسيم كالا  www.nasimkala.com مي باشد و روش هاي برقراري ارتباط با مشتري در بخش تماس با ما معرفي شده است. بنابراين هرگونه پيام رساني از طرق ديگر از نظر نسيم كالا تائيد شده نمي باشد. خواهشمندیم در راستاي حمايت از نسيم كالا در صورت مواجهه با تخلف و سوء استفاده از نام نسيم كالا، موضوع را با ما در میان بگذارید.