Warning: mysqli::mysqli(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100214 Library:100310 in /home/nasimkal/domains/nasimkala.com/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7
قوانين و مقررات

قوانين و مقررات

كاربران گرامي براي برخورداري از خدمات بهينه ي نسيم كالا لطفاً موارد زير را ملاحظه فرمائيد. لازم به ذكر است ورود كاربران به سايت نسيم كالا و درج سفارش در آن به منزله ي مطالعه ي قوانين و مقررات و پذيرش آنها است چرا كه پيش از تكميل فرايند ثبت سفارش، از كاربر خواسته مي شود قوانين و مقررات سایت را مطالعه نمايد. 
لطفاً توجه داشته باشيد كه كليه ي اصول و روال جاري در نسيم كالا مطابق با قوانين جمهوري اسلامي ايران بوده و كاربران گرامی نيز ملزم به رعايت قوانين مرتبط با كاربران می باشند.
اطلاعات محصولات ثبت شده دقيق و مطابق بروشورها و اطلاعات مندرج در سايت شركت توليد كننده است. لذا در صورت مشاهده ي هرگونه مغايرت محصولات خريداري شده با اطلاعات مندرج در سایت نسيم كالا، موارد مورد نظر را با مسئولین نسیم کالا در میان بگذارید تا اطلاعات مذكور در اسرع وقت ويرايش گردد.
نسيم كالا اين حق را دارد كه برخي از سفارشات را به دلايل مختلف از جمله عدم پاسخگويي مشتري به تلفن و يا اتمام موجودي كالا، كنسل نماید. به تبع اگر وجهي به حساب نسيم كالا واريز شده باشد، پس از اعلام شماره حساب از سوي مشتري، مبلغ عيناً مسترد خواهد شد.

ثبت نام
باتوجه به برگزاري جشنواره هاي فصلي با پیش بینی جوايز ارزنده، به کاربران و مشتريان گرامی توصيه مي شود قبل از ثبت سفارش خود در سايت، ثبت نام نمايند، تا امتيازات حاصل از فعاليت هاي خود را تا موعد مقرر ذخيره نمايند. لازم به ذكر است كليه ي كالاها بر اساس قيمت داراي امتيازات ويژه اي هستند. لذا براي اطلاع از جزئيات جوايز و زمان برگزاري جشنواره ها در كانال تلگرامي نسيم كالا عضو شده و يا موضوع را از طريق خبرنامه ي همين سايت پيگيري نمائيد.
 كاربران پس از ثبت نام در نسيم كالا شخصاً مسئول حفظ كد كاربري و رمز عبور سايت می باشند، لازم به ذکر است مسئوليت تمامي فعاليت هايي كه با استفاده از این نام كاربري و رمز عبور صورت می گیرد به عهده ي كاربر مربوطه مي باشد.

ثبت سفارش
مشتريان گرامي پس از تكميل فرايند خريد مي توانند فاكتور خريد خود را در ايميل ثبت نامي خود مشاهده كنند. در صورتي كه ايميل مزبور در جعبه ي پیام های ورودي رويت نشد، آن را در بخش اسپم جستجو كنيد .
در صورت انصراف از خريد به راحتي مي توانيد از طريق تماس تلفنی یا ارسال پيامك و یا تلگرام انصراف خود را به واحد ارسال اعلام نمایید و سفارش خود را (بدون هیچگونه هزینه ای) كنسل نمائید . شما همچنین میتوانید با ورود به اکانت خود در سایت نسبت به ويرايش سفارش (حذف و اضافه) اقدام کنید.
با كمال ادب و احترام ، در حال حاضر ارسال سفارشات كمتر از 20/000 تومان بنابر دلايل مختلف (از جمله هزينه هاي جانبي خدمات رساني و حجم امورات مربوطه و ...) امكان پذير نمی باشد.
پس از تكميل فرايند ثبت سفارش لطفا اطرافيان (خانواده يا همكاران) خود را مطلع سازيد تا در غياب شما سفارش را از مامور ارسال تحويل گیرند.

حفظ حريم شخصي
در هنگام ثبت نام و يا ثبت سفارش در سايت فروشگاهي نسيم كالا، در جهت ارائه ي خدمات بهتر، از شما خواسته مي شود تا اطلاعاتي را وارد كنيد. بديهي است مسئولان سایت نسیم کالا این وظیفه را بر خود ملزم میدانند که اطلاعات شخصی کاربران خود را بصورت کاملاً محرمانه و محفوظ نگهداری نماید و هيچگاه به صورت خودآگاه این اطلاعات را در اختيار افراد ثالث و غير مرتبط قرار ندهد. لازم به توضیح است اطلاعات وارد شده تنها براي مقاصد از پيش تعيين شده ي نسيم كالا و به شرح ذيل مورد استفاده قرار خواهند گرفت :
نام و نام خانوادگي (الزامی): به منظور شناسایی مشتری حقیقی و تحويل مرسوله به شخص سفارش دهنده در مقصد (لذا خواهشمندیم از بکارگیری اسامی مستعار، نام شرکت به تنهایی و اینگونه موارد که بیانگر هویت حقیقی شما نمی باشند جداً خودداری نمائید.)
آدرس (الزامی): به منظور ارسال مرسوله به آدرس سفارش دهنده (لذا خواهشمندیم در ثبت دقیق آدرس پستی دقت نمائید)
تلفن ثابت (الزامی): به منظور هماهنگي براي تحويل سفارش و پي بردن به صحت موجودیت سفارش دهنده و اطمینان از ایشان از سفارش ثبت شده
تلفن همراه: به منظور اطلاع رساني از وضعيت سفارش و آگاهي از خدمات نسيم كالا
ايميل: به منظور اطلاع رساني از وضعيت سفارش و آگاهي از خدمات نسيم كالا از جمله دریافت فاکتور هزینه
همچنین مسئولان سایت نسیم کالا این حق را برای کاربران و مشتریان گرامی محفوظ دارد تا به محض دريافت سفارش و در صورت تمایل درخواست نمایند تا اطلاعات تلفن همراه و ايميل مربوطه از حساب كاربري يا سبد خريدشان حذف گردد. اين تعهد نسيم كالا بدين منظور است كه کاربران و مشتریان گرامی اين امكان را در هر زمان که تمایل داشته باشند، درخواست نمایند تا ديگر اطلاع رساني هاي سایت ما در زمينه ي خدمات ويژه و محصولات جديد را از طريق تلفن همراه و ايميل خود دريافت ننمایند.
ما حق تجزيه و تحليل آي پي ها و اطلاعات كاربران براي شناسايي افراديكه سفارشات غير واقعي ثبت مي كنند و از اين طريق خسارت و زيان به نسيم كالا وارد مي نمايند را (برابر قوانین سایبری کشور) برای خود محفوظ می دانيم. ما مي توانيم آي پي هاي اين عده را در مسير ورود به سايت نسيم كالا مسدود نموده و براي پيشگيري از ايراد خسارت به سايت هاي ديگر، در اين زمينه با ساير فروشگاه هاي اينترنتي نيز همكاري نمائیم. همچنین در صورت تکرار ثبت سفارشات غير واقعي به دليل خسارت وارده به نسيم كالا، مالک آي پي ثبت شده را از طریق مراجع قانونی و پلیس فتا مورد پيگرد قانوني قرار دهیم.
تمام محتواي سايت اعم از متن، لوگو، تصوير، ويدئو و غيره جزئي از اموال نسيم كالا محسوب شده و حق استفاده و نشر تمامي مطالب موجود در سایت انحصاراً متعلق به نسيم كالاست و هرگونه استفاده بدون مجوز كتبي و بدون درج منبع، حق پيگرد قانوني را براي مسئولان نسيم كالا محفوظ مي دارد .
تنها سايت رسمي فروشگاه اينترنتي نسيم كالا  www.nasimkala.com مي باشد و روش هاي برقراري ارتباط با مشتري در بخش تماس با ما معرفي شده است. بنابراين هرگونه پيام رساني از طرق ديگر از نظر نسيم كالا تائيد شده نمي باشد. خواهشمند است در راستاي حمايت از نسيم كالا در صورت مواجهه با تخلف و سوء استفاده از نام نسيم كالا، موضوع را با کارشناسان ما در میان بگذارید.