Warning: mysqli::mysqli(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100214 Library:100310 in /home/nasimkal/domains/nasimkala.com/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7
پرو كرال كيور Tropic Marin Pro-Coral Cure

از ارسال سفارشات کمتر از 50000 تومان معذوریم

پرو كرال كيور Tropic Marin Pro-Coral Cure
  • پرو كرال كيور Tropic Marin Pro-Coral Cure
  • پرو كرال كيور Tropic Marin Pro-Coral Cure

پرو كرال كيور Tropic Marin Pro-Coral Cure

  • - تولیدکننده: TROPIC MARIN
  • - مدل کالا: TROPIC MARIN Pro-Coral Cure
  • - امتیازهای جایزه: 6
  • - موجودی: در انبار
40,000 تومان

تعداد
مشخصات كالا :
نام تجاري محصول : Tropic Marin Pro-Coral Cure
در قوطي هاي 200 ميلي ليتري
تاريخ انقضاء : 14 جولاي 2017
محصول شركت تروپيك مارين آلمان
 
ساير توضيحات :
فرآورده یُد برای درمان بیماری های انگلی و میکروبی رایج در بین مرجان ها به ویژه Acropora مناسب است. در بسیاری از آکواریوم ها ، مرجان های جدید که طی حمل و نقل ضعیف و دچار استرس شده اند در معرض بیماری های میکروبی و انگل ها قرار می گیرند. به علت فقدان دشمن های طبیعی در برابر این بیماری ها ، آنها به سرعت در آکواریوم شیوع پیدا می کنند. و از آنجایی که آنها با چشم غیر مسلح قابل رؤیت نیستند تنها موقعی که آسیب جدی شد متوجه آنها می شوید . بنابراین به عنوان یک عمل پیشگیرانه توصیه می شود تمامی مرجان های Acropora تازه خریداری شده و تمامی مرجان هایی که مورد حمله کرم های پهن قرار گرفته اند را با  Tropic-Marine Pro-Coral Cure درمان کنید. 
درمان بیماری های میکروبی و انگلی رایج در بین مرجان ها    
فرآورده یُد بسیار مؤثر در برابر کرم های پهن انگلی موجود روی مرجان ها به ویژه مرجان های Acropora      
مقدار 200 ميلي ليتر پرو كرال كيور در بسته بندی مناسب حاوی پمپ اسپری    
تنظیم PH آب داخل ظرف براساس شرایط آب شور آکواریوم 
 
نحوه و مقدار مصرف :
یک ظرف تمیز بردارید و از آب شور آکواریوم، داخل آن بریزید. به ازای هر 200 میلی لیتر از آب شور داخل ظرف یک میلی لیتر از محصول بیافزایید (با هر اسپری کردن یک میلی لیتر از محصول خارج می شود). مرجان ها را به مدت 10 الی 15 دقیقه در آب به طور کامل فرو برید (خرچنگ- های مرجانی را باید از قبل از مرجان ها جدا کنید). در طول این دوره کرم های پهن از مرجان ها جدا می شوند. قبل از برگرداندن کُرال به داخل آکواریوم ، کرم های پهن روی کُرال ها باید جدا شوند . قبل از درمان باید تخم های کرم های پهن را که می توان آنها را در زیر مرجان ها یافت ، جدا کرد. درمان را بعد از دو هفته تکرار نمایید. بیماری های میکروبی و انگلی دیگر را نیز می توان مثل عفونت های کرم های پهن درمان کرد. برای اجتناب از بروز عفونت های جدید داخل آکواریوم باید کیفیت آب را همواره کنترل نمایید.

نظرات (0)

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب